Strona używa plików cookies więcej

Ludzie / Studenci / Wydarzenia

Targi Kultury „Global Village”

Już 29 października w godzinach 16.30–18.30 na Wydziale Biotechnologii odbędzie się 2 edycja Targów Kultury „Global Village”.

Celem przedsięwzięcia jest integracja studentów międzynarodowych oraz uczestników programu Erasmus+ poprzez prezentację elementów charakterystycznych dla danych krajów oraz kultur. Prezentacja odbywać się będzie w formie targów, gdzie każdy kraj otrzyma wyznaczone dla siebie stanowisko, które goście będą mogli odwiedzać i poznawać w ten sposób uczestniczące kraje. Głównym partnerem wydarzenia jest organizacja UniWings, powołana przez studentów zagranicznych, która działa na rzecz integracji środowiska międzynarodowego. Pierwsza edycja projektu odbyła się 18 marca 2018 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem, w związku z czym organizatorom zależy na kontynuowaniu tej praktyki również w bieżącym roku.

Podczas Targów Kultury „Global Village” bedzie można spotkać się z:
• Biurem Karier UWr, które podpowie studentom o możliwościach praktyk i staży – w tym w języku angielskim,
• Biurem Współpracy Międzynarodowej, które dokładnie zapozna studentów z opcjami wyjazdu na wymiany i praktyki zagraniczne Erasmus,
• Stowarzyszeniem „Tratwa” z Wrocławia, które wraz ze swoimi wolontariuszami opowie o wolontariacie zagranicznym dostępnym dla młodych ludzi!

Uwaga: jeśli chciałbyś/chciałabyś zaprezentować swój kraj na tych targach albo przekazać innym studentom to, czego dowiedziałeś się podczas jednej ze swoich podróży to koniecznie zgłoś się jako wystawca!
Należy wypełnić tylko jeden formularz (formularz należy wypełnić najpóźniej do dnia: 24.10.2019 r.)

Dodane przez: Agata Sałamaj

11 Paź 2019

ostatnia modyfikacja: 30 Paź 2019