Targi na Twój dobry start!

Już w czwartek 11 kwietnia Biuro Karier zaprasza wszystkich studentów i absolwentów na VII edycję Targów Pracy i Praktyk Kampus Kariery. Do zobaczenia o 10.00 w holu Wydziału Biotechnologii!

Efektywnie zaplanuj i skutecznie rozpocznij swoją karierę zawodową dzięki bogatemu programowi, który podzieliliśmy na trzy strefy.

Strefa pracodawców

Specjalnie dla Was zaprezentują się wiodący regionalni i światowi pracodawcy z różnorodnych branż. Poznacie dwadzieścia ważnych na rynku firm, które nieustannie się rozwijają i proponują młodym ludziom oferty pracy, staży i praktyk.

Strefa imprez towarzyszących

Zachęcamy do udziału w inspirujących wykładach i warsztatach.

11.15–12.15 Nowoczesne technologie i innowacyjne projekty IT kluczem do lepszej przyszłości [prelekcja] – Atos

12.30–13.15 Wystąpienia i prezentacje publiczne – łatwiej niż myślisz [warsztat] – QIAGEN Business Services

13.30–15.00 Marketing marki osobistej w branży farmaceutycznej [szkolenie] – Grupa HASCO

Strefa Biura Karier

Zapraszamy do odwiedzania stoiska organizatorów. Znajdziecie tam:

• punkt konsultacji CV (expresowe konsultacje)
  • konkurs z nagrodami na hasło kolejnej edycji targów :)
  • informatory, katalogi pracodawców i darmowe poradniki zawodowe

Szczegóły na stronie Biura Karier i Facebooku.
Tegoroczna edycja targów realizowana jest w ramach projektu „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”.

Dodane przez: Aleksandra Draus

10 Kwi 2019