Strona używa plików cookies więcej

Nauka / Studenci / Wydarzenia

Teatr po niemiecku!

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym najnowszym projektem – słuchowiskiem na podstawie powieści Radka Knappa pt. „Lekcje Pana Kuki”/”Herrn Kukas Empfehlungen”. Projekt ten jest realizowany w ramach działalności Studenckiego Zespołu Teatralnego „Dingsbums” w Instytucie Filologii Germańskiej, a powstanie projektu zawdzięczamy nieocenionej pomocy Pani Doktor Joanny Banachowicz, której serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i pomoc w wyborze dzieła. Chcielibyśmy również podziękować naszemu opiekunowi Panu Doktorowi Krzysztofowi Huszczy za ogromne wsparcie, którego nam udzielił w tym trudnym pandemicznym czasie.

Pod następującymi linkami udostępniamy Państwu trzy pierwsze rozdziały „Lekcji Pana Kuki”. Proszę pamiętać, że w kwestii słuchowisk jesteśmy laikami i z pewnością nasze dzieło pozostawia wiele do życzenia. Jednak chcieliśmy Państwu pokazać, że mimo pandemii i braku możliwości spotkania się na żywo, daliśmy radę i nasz Teatr przetrwał! Z czego jesteśmy bardzo dumni. Mamy nadzieję, że nasze słuchowisko wywoła uśmiech na Państwa twarzach.

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Miłego słuchania!

Studencki Teatr Dingsbums: Anika Niemeyer, Aleksandra Nowak, Monika Czaja, Oliwia Jaśkiewicz, Alan Dmochowski, Edyta Dudek, Gabriela Krulk

Dodane przez: Agata Sałamaj

8 lip 2021

ostatnia modyfikacja: 8 lip 2021