Testy kwalifikacyjne z języka dla studentów pierwszego roku

Studenci pierwszoroczni studiów stacjonarnych i niestacjonarnych! We wrześniu na niektórych z Was czeka test kwalifikacyjny z języka obcego. Na stronie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych www.spnjo.uni.wroc.pl ukazała się już rozpiska i data testu, który będzie w formie zdalnej.

Studia stacjonarne

28-29 września

Do testu mogą przystąpić TYLKO studenci I roku I stopnia, następujących kierunków:

• dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  • komunikacja wizerunkowa
  • filologia germańska
  • filologia rosyjska
  • filologia czeska
  • filologia chorwacka z językiem serbskim
  • filologia ukraińska – specjalność ukrainistyka
  • filologia ukraińska – specjalność filologia ukraińska z językiem angielskim
  • europeistyka
  • politologia
  • zarządzanie projektami społecznymi
  • zarządzanie migracjami w  wymiarze międzykulturowym
  • biotechnologia
  • biotechnology – tylko polscy studenci (język inny niż angielski)

I roku studiów II stopnia:

• anglistyka
  • filologia germańska
  • east European Jewish Studies
  • niderlandystyka
  • filologia czeska
  • filologia rosyjska
  • filologia chorwacka z językiem serbskim
  • filologia ukraińska – specjalność ukrainistyka

Studenci I roku jednolitych studiów magisterskich:

• psychologia

Testy odbywają się zdalnie.

W przypadku problemów technicznych w trakcie rozwiązywania testu proszę wysłać wiadomość na adres: pomoc@uwr.edu.pl.

Po napisaniu testu kwalifikacyjnego studenci zostaną przydzieleni do grup na odpowiednim poziomie. Listy studentów i wykaz grup dla kierunków, które zgodnie z programem rozpoczynają lektorat w pierwszym semestrze ukażą się na stronie SPNJO w kafelku WYKAZ GRUP przed rozpoczęciem zajęć w semestrze zimowym w roku akademickim 2022/2023.

Testy odbywają się bez uprzednich zapisów.
Linki do formularzy z testami zostaną umieszczone na stronie SPNJO.

Test trwa 100 minut i składa się ze 120 zadań. Do testu można podejść tylko RAZ.

Student zostaje zapisany do grupy na poziomie, na jaki się zakwalifikował, lecz nie niższym niż wymagany.