Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Studenci

TopMinds

Jeszcze do 2 grudnia możesz zgłosić się do TopMinds, programu wspierającego rozwój zawodowy i osobisty studentów studiów I, II i III stopnia.

Program ma na celu wsparcie w planowaniu ścieżki zawodowej w zmieniających się warunkach rynkowych, w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych i budowaniu postaw proaktywnych, które wzmocnią poczucie wartości zawodowej i osobistej, a w rezultacie ułatwią funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku pracy.

Uczestnicy Programu będą objęci mentoringiem indywidualnym i pod opieką wybranego Mentora będą realizowali zaplanowane cele. Mogą liczyć na wsparcie w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki, w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych oraz na pomoc we wzmacnianiu poczucia wartości zawodowej i osobistej. Udział w programie jest bezpłatny, koszty związane z udziałem w TopMinds BootCamp oraz sesjach szkoleniowych (noclegi, wyżywienie, materiały szkoleniowe, ale bez kosztów podróży) pokrywają Organizatorzy. TopMinds jest inicjatywą Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o. Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017 – 2019.

Aby zgłosić się do Programu należy wypełnić formularz rekrutacyjny. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 21 grudnia. Więcej informacji znajdziecie na stronie TopMinds.

Dodane przez: Aleksandra Draus

28 Lis 2018

ostatnia modyfikacja: 11 Gru 2018