grafika promująca warsztaty design thinking organizowane przez WPT

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla studentów prowadzone cyklicznie przez trenerów metody Design Thinking.

To niezwykła okazja, aby poznać nowoczesną metodę projektowania innowacyjnych produktów i usług, a przy okazji spróbować współpracy w interdyscyplinarnym zespole składającym się ze studentów najważniejszych wrocławskich uczelni, a także zwiedzić przestrzenie Dolnośląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i poznać jego ofertę dla studentów. Na uczestników czeka certyfikat oraz możliwość zdobycia nagród!

Design Thinking to nowoczesna metoda tworzenia produktów i usług kładąca nacisk na zrozumienie problemów i potrzeb odbiorców. Wśród jej najważniejszych założeń znajdziecie empatyzację, koncentrację na odbiorcach i ich potrzebach, interdyscyplinarność, kreatywność oraz nowatorstwo w podejściu do rozwiązywania problemów.

Kiedy: piątek 22 listopada 2019 w godz. 9.00-13.00

Gdzie: Wrocławski Park Technologiczny, ul. Klecińska 123, bud. ALFA (parter)

Zapisy: technologpark.pl/warsztaty-design-thinking – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.