Studenci / Wydarzenia

Trwa nabór do FC International UWr

z archiwum ligi Śląsk Wrocław PRO

Jesteś studentem Uniwersytetu Wrocławskiego i kochasz piłkę nożną? Zgłoś się do FC International UWr! Nasza drużyna stworzona została z myślą o dobrej zabawie, wspólnej grze i integracji w międzynarodowym środowisku.

FC International UWr bierze udział w rozgrywkach ligi Śląsk Wrocław PRO. Choć jest młodym zespołem, ma już na swoim koncie sukcesy z zeszłego sezonu – 7. miejsce w Pierwszej Lidze na hali w edycji zimowej i 1. miejsce w Czwartej Lidze na boisku otwartym w edycji wiosennej.

Nabór skierowany jest przede wszystkim do studentów i studentek zagranicznych, ale otwarty jest także dla Polaków. Mile widziane doświadczenie piłkarskie. Mecze będą się odbywać popołudniami i wieczorami w soboty i niedziele od 1 grudnia 2018 do 17 marca 2019.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem michal.kus2@uwr.edu.pl.

Dodane przez: Aleksandra Draus

8 Lis 2018