Strona używa plików cookies więcej

Nauka / 8–12 Luty

Tydzień z Horyzontem Europa

Horyzont Europa to nowy program ramowy badań i innowacji UE. Zastąpi on obecny program Horyzont 2020. Proponowany budżet nowego mechanizmu w perspektywie 2021-2027 to ok. 95 mld EUR. Jego głównym celem jest wzmocnienie wpływu badań i innowacji na rozwój polityk UE, wsparcie wdrażania innowacji przez europejski przemysł, w tym MŚP i sprostanie globalnym wyzwaniom, w tym zmianom klimatu i celom zrównoważonego rozwoju wyznaczonym przez ONZ.

Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych zapraszają na wydarzenie pn. Tydzień z Horyzontem Europa w dniach 8-12 lutego 2021 roku. Będzie ono przeprowadzone w formie 15 webinariów, dostępnych dla uczestników w całej Polsce. Poszczególne webinaria prowadzone będą przez ekspertów Punktów Kontaktowych, którzy wspierają beneficjentów w aplikowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programu Horyzont Europa.

System wsparcia beneficjentów w Polsce tworzy Krajowy Punkt Kontaktowy działający obecnie w strukturze Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie oraz Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych (zlokalizowanych w Białymstoku, Gdańsku, Gliwicach, Olsztynie, Szczecinie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu), a także Business Science Poland z siedzibą w Brukseli, również działające w strukturze NCBR. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przekażą najważniejsze informacje pozwalające przygotować się polskim uczestnikom do nowego programu ramowego UE

Rejestracja prowadzona jest niezależnie na poszczególne webinaria przedstawione w programie.

W załączniku program Tygodnia z Horyzontem Europa.

Dodane przez: Aleksandra Draus

26 Sty 2021

ostatnia modyfikacja: 28 Sty 2021

Tydzień z Horyzontem Europa w dniach 8-12 lutego 2021 roku