Nauka / Wydarzenia

Uczelnia badawcza. Oglądaj transmisję z gali w sieci

30 października o godz. 12.00 zostanie rozstrzygnięta pierwsza edycja konkursu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Uroczystość odbędzie się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie (Plac Zamkowy 4, wejście od ul. Bugaj). Wezmą w niej udział Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego, prof. Lauritz Holm-Nielsen, przewodniczący międzynarodowego zespołu oceniającego uczelnie, oraz prof. dr hab. Maciej Żylicz, przewodniczący zespołu ds. monitorowania wdrażania reformy nauki i szkolnictwa wyższego.

Dziennikarze zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o akredytację mailową do 29 października (wtorek) do końca dnia (adres: media@nauka.gov.pl).

W załączeniu poniżej informacja prasowa na temat programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Ogłoszenie wyników będzie można oglądać w streamingu. Link do transmisji zostanie udostępniony na chwilę przed rozpoczęciem uroczystości na FB Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dodane przez: Michał Raińczuk

30 Paź 2019