Uniwersytet Wrocławski gra z WOŚP

Uniwersytet Wrocławski włącza się w 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji można licytować niezwykłą sesję fotograficzną.

WOŚP w tym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, gdzie dokonuje się specjalistycznej diagnozy oraz udziela pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Uniwersytet Wrocławski włącza się w zbiórkę: na portalu aukcyjnym Allegro można wylicytować niezwykłą sesję fotograficzną. Odbędzie się ona w Auli Leopoldyńskiej, najpiękniejszej i najbardziej reprezentacyjnej sali gmachu głównego UWr. Profesjonalną sesję, w eleganckiej konwencji, zrealizuje Magdalena Marcula, fotograf z Biura ds. Promocji UWr.

Jest to okazja tym bardziej niecodzienna, że w Auli Lepoldyńskiej nie wolno realizować profesjonalnych sesji fotograficznych.

Zapraszamy do licytacji na stronie Allegro.

Dodane przez: Agata Kreska

12 Sty 2019