Wydarzenia / 24 Styczeń

V Muzyczne Spotkanie z Literaturą Austriacką

Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, Biblioteka Austriacka we Wrocławiu oraz Konsulat Republiki Austrii we Wrocławiu zapraszają na V Muzyczne Spotkanie z Literaturą Austriacką.

Wydarzenie odbędzie się pod szyldem „Polskie akcenty w twórczości poetów z Austrii. Traute Foresti – Alois Vogel – Peter Paul Wiplinger”. Wiersze recytować będą studentki i studenci Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego: Rita Handermander, Maria Pokrop-Krupa, Kalina Paszek, Jessica Starnawski, Daria Maria Symenko, Klaudia Katarzyna Topa, Kinga Patrycja Wyka, Qihang Xu, Angelika Ziółkowska, Angelika Maria Żemełka. Opieka merytoryczna, wprowadzenie i moderacja: dr Justyna Radłowska.

V Muzyczne Spotkania z Literaturą Austriacką odbędą się 24 stycznia w Bibliotece Austriackiej we Wrocławiu (ul. Fryderyka Joliot-Curie 12). Początek o godz. 18.00.

Dodane przez: Michał Raińczuk

10 Sty 2019