Nauka / Studenci

Weź udział w programie Mentoring dla studentów

Program opiera się na nieformalnej relacji, jaką mentor (doświadczony pracownik, specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem) nawiązuje z mentee (studentka/student).

Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się ponad 50 Mentorów. Są wśród specjaliści w takich obszarach jak zarządzanie, finanse i księgowość, marketing, IT, HR, bankowość, consulting, prawo, PR czy branża chemiczna.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

• to szansa na nawiązanie cennych kontaktów zawodowych
  • to doskonała okazja do wymiany poglądów, doświadczeń zawodowych
  • to szansa na weryfikację własnych wyobrażeń na temat pracy, stanowiska, branży, kompetencji
  • to możliwość nabycia umiejętności świadomego podejmowania decyzji zawodowych

Profile mentorów są już dostępne na stronie Biura Karier UWr. Zgłoszenia można przesyłać do 24 listopada. Więcej informacji na podstronie poświęconej programowi.

Kontakt:
Elżbieta Oleniacz-Czajka