Nauka / Wydarzenia / 25–26 Kwiecień

Visiting Professors: Elena Chernikova na UWr

Prof. Elena Chernikova, kierownik Katedry Prawnej Regulacji Gospodarki i Finansów Rosyjskiej Prezydenckiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji Publicznej w Moskwie, będzie w dniach 25–26 kwietnia gościem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr. Problematyka spotkań z prof. Chernikovą dotyczyć będzie aktualnych i ciekawych problemów styku prawa i gospodarki uwidaczniających się w prawie budżetowym.

Program wizyty prof. Eleny Chernikovej we Wrocławiu:

25 kwietnia (środa)

• godz. 14.00, sala 318 A – otwarty warsztat „Budgetary system and budget law” (współorganizowany przez SKN Prawa Finansowego “FISCUS”)
  • godz. 15.15, sala 418 A – otwarty wykład „The subject-matter and system of financial law of Russia”

26 kwietnia (czwartek)

• godz. 11.30, sala 312 A – otwarte seminarium naukowe „Financial activity of the state”

Wszystkie spotkania z prof. Chernikovą odbędą się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, budynek A (ul. Uniwersytecka 22/26).

Wizyta jest finansowana ze środków miasta Wrocławia w ramach programu Visiting Professors z funduszu “Scientiae Wratislavienses”.

Dodane przez: Kamilla Jasińska

18 Kwi 2018