Studenci / Wydarzenia / 5–6 Grudzień

Wampiriada

NZS UWr we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaprasza na wyjątkową, mikołajkową edycję Wampiriady – największej akcji honorowego krwiodawstwa w środowisku akademickim.

Każdy z nas nosi w sobie litry bezcennego daru, którym może uratować życie drugiego człowieka. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent?

Obdarowywać potrzebujących będzie można 5 grudnia (środa) na Wydziale Nauk Społecznych oraz 6 grudnia (czwartek) w budynku D na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii w godzinach od 9 do 13.

Krew może oddać osoba zdrowa, pomiędzy 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg i spełniająca wszystkie warunki wyszczególnione na stronie RCKiK. Więcej informacji na fanpage’u Wampiriady oraz na stronie stronie wydarzenia na Facebooku.

grafika przedstawia hasło Wampiriady: "Podaruj swoją krew w prezencie" ozdobione świątecznym dzwonkiem i kokardą
materiały organizatorów

Dodane przez: Elżbieta Kołtun