Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia

Warsztaty Design Thinking dla studentów

Jak wykreować ideę własnego biznesu? Weź udział w kolejnej edycji warsztatów dla studentów z metody Design Thinking.

Poprzednia edycja warsztatów została bardzo wysoko oceniona przez uczestników, dlatego z radością ogłaszamy kolejne wydarzenie i zapraszamy studentów, którzy nie brali udziału w poprzedniej edycji. Organizatorami są Rada Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Wrocławski Park Technologiczny.

Design Thinking to nowoczesna metoda tworzenia produktów i usług kładąca nacisk na zrozumienie problemów i potrzeb odbiorców. Wśród jej najważniejszych założeń znajdziecie koncentrację na odbiorcach, interdyscyplinarność oraz nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów.

Kiedy: 29.03.2019 w godz. 9:00-13:00

Gdzie: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Klecińska 123, Bud. Alfa, parter

Jak się zgłosić: do 17 marca napisać wiadomość na adres: centrum.innowacji@uwr.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Mamy dwa miejsca!

Plakat przedstawia informacje dotyczące warsztatów design thinking. Znajduje się na nim napis: „Jak wykreować ideę własnego biznesu? Warsztaty dla studentów w oparciu o metodę design thinking” oraz poniższe informacje: 12 uczelni wyższych, 24 graczy - po 2 z każdej uczelni, 4 h warsztatów, 4 zespoły, 3 moderatorów, certyfikat ukończenia warsztatów, nagrody. Poniżej termin i miejsce wydarzenia – 29.03.2019 9.00-13.00, Wrocławski Park Technologiczny S.A. ul. Klecińska 123, Bud. Alfa, parter. Zapisy: centrum.innowacji@uwr.edu.pl. Na dole plakatu znajdują się logo uczelni i instytucji partnerskich.
materiały organizatora

Dodane przez: Aleksandra Draus

6 Mar 2019

ostatnia modyfikacja: 19 Mar 2019