Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia

Warsztaty Design Thinking dla studentów

Jak wykreować ideę własnego biznesu? Weź udział w kolejnej edycji warsztatów dla studentów z metody Design Thinking.

Poprzednia edycja warsztatów została bardzo wysoko oceniona przez uczestników, dlatego z radością ogłaszamy kolejne wydarzenie i zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów. Warsztaty, prowadzone przez trenerów metody Design Thinking, to niezwykła okazja, aby zostać uczestnikiem interdyscyplinarnego zespołu z dwunastu uczelni, poznać nową metodę tworzenia innowacyjnych produktów, otrzymać certyfikat i wygrać atrakcyjne nagrody!

Design Thinking to nowoczesna metoda tworzenia produktów i usług kładąca nacisk na zrozumienie problemów i potrzeb odbiorców. Wśród jej najważniejszych założeń znajdziecie koncentrację na odbiorcach, interdyscyplinarność oraz nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów.

Organizatorami są Rada Dolnośląskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Wrocławski Park Technologiczny.

Kiedy: 26 kwietnia w godz. 9.00-13.00. W planach kolejne warsztaty 17 maja i 14 czerwca.

Gdzie: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Klecińska 123, Bud. Alfa, parter

Zapisycentrum.innowacji@uwr.edu.pl

Plakat przedstawia informacje dotyczące warsztatów design thinking. Znajduje się na nim napis: „Jak wykreować ideę własnego biznesu? Warsztaty dla studentów w oparciu o metodę design thinking” oraz poniższe informacje: 12 uczelni wyższych, 24 graczy - po 2 z każdej uczelni, 4 h warsztatów, 4 zespoły, 3 moderatorów, certyfikat ukończenia warsztatów, nagrody. Poniżej termin i miejsce wydarzenia, zapisy: centrum.innowacji@uwr.edu.pl. Na dole plakatu znajdują się logo uczelni i instytucji partnerskich.

Dodane przez: Aleksandra Draus

11 Kwi 2019

ostatnia modyfikacja: 29 Kwi 2019