Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Webinar o konkursie OPUS już we czwartek!

Zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane w ramach cyklu webinariów dotyczących aplikowania o granty w konkursach Narodowego Centrum Nauki. Tym razem porozmawiamy o  konkursie OPUS.

Konkurs OPUS umożliwia ubieganie się o finanse na projekty badawcze. Jest przeznaczony dla naukowców na wszystkich etapach kariery naukowej. Czas trwania projektu może wynosić 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. OPUS daje również możliwość ubiegania się o finansowanie projektów prowadzonych we współpracy międzynarodowej dwustronnej lub wielostronnej, a także przedsięwzięć realizowanych przy wykorzystaniu przez polskie zespoły badawcze wielkich międzynarodowych urządzeń badawczych.

W spotkaniu udział wezmą eksperci oceniający projekty w ramach konkursów NCN. Omówione zostaną wszystkie elementy wniosku. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami z aplikowania w konkursie OPUS.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: prorektor.projekty@uwr.edu.pl. Lista zostanie zamknięta 10 marca o godzinie 15.00. Link do spotkania zostanie Państwu wysłany emailem.

Spotkanie odbędzie się 11 marca o godzinie 13.00 na platformie Teams.

Dodane przez: Agata Sałamaj

18 Lut 2021

ostatnia modyfikacja: 8 Mar 2021