Webinaria – Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki

Fundacja Rektorów Polskich wspólnie z PCG Academia, partnerem technologicznym i organizacyjnym, pod patronatem Przewodniczącego KRASP, realizuje Program webinariów nt. „Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki”. Program obejmuje, w zależności od zgłaszanych potrzeb, seminaria on-line w ramach kolejnych cykli, których celem jest wsparcie przedstawicieli uczelni w podejmowaniu decyzji w dobie epidemii COVID-19. W okresie 30.04-4.06.2020 w I cyklu odbyło się sześć seminariów.

Działania Fundacji są wspierane przez Radę Programową. W związku z dużym zainteresowaniem uczestników webinarium I cyklu, Fundacja zaprasza rektorów oraz zainteresowanych przedstawicieli uczelni (w szczególności prorektorów, dziekanów, kanclerzy, kwestorów, innych osób pełniących funkcje kierownicze) do udziału w II cyklu seminariów on-line poświęconych tym razem efektywnemu zarządzania uczelnią w dobie kryzysu epidemiologicznego. Webinaria II cyklu odbywać będą się w każdy czwartek w okresie od 18 czerwca do 2 lipca w godz. 13.30–15.00. Tak jak dotychczas, webinaria pozostają całkowicie bezpłatne.

Szczegóły w załącznikach.

Dodane przez: Agata Kreska