Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia / 9 Lipiec

Weź udział w bezpłatnym webinarze

Kończysz właśnie studia i myślisz o pierwszej pracy? A może jesteś już po sesji i szukasz stażu na czas wakacji? Weź udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Biuro Karier UWr.

Na jedno ogłoszenie o pracę zwykle odpowiada kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt osób. Trudno stanąć z nimi w szranki bez dobrego CV. Dlatego tak ważne jest, aby pokazać swoje najmocniejsze strony, kompetencje i umiejętności już w dokumentach aplikacyjnych.

– Z mojego doświadczenia wynika, że studenci i absolwenci, nie mając doświadczenia zawodowego, próbują rozmaitych „trików” na uzupełnienie swojego CV. Czasami z niezbyt dobrym skutkiem – mówi prowadząca wydarzenie Monika Jackowska. – Do udziału w webinarze zapraszam wszystkich, którzy chcieliby być pewni tego, co rzeczywiście warto wpisać w CV, jak w najlepszy sposób przedstawić swoje kompetencje, kiedy nie ma się jeszcze doświadczenia zawodowego na swoim koncie, oraz jak uniknąć najczęstszych błędów popełnianych w CV.

Webinar „Jak napisać dobre CV?” odbędzie się w czwartek 9 lipca o godz. 13.00 na platformie Teams. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Aby przejść do formularza rejestracyjnego, kliknij tutaj.

Odwiedź stronę wydarzenia na Facebooku.

——————————————————————————————
Monika Jackowska jest certyfikowanym Tutorem, akredytowanym Coachem ACC ICF i Team Coachem, Trenerem rozwoju osobistego. Z wykształcenia pedagogiem z dyplomem studiów podyplomowych na kierunku psychologia. Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru work-life skills, w tym m.in.: komunikacji interpersonalnej i odporności psychicznej. W Biurze Karier Uniwersytetu Wrocławskiego pełni rolę specjalisty ds. rozwoju kariery, wspierając studentów oraz absolwentów w odkrywaniu indywidualnych talentów i maksymalizacji ich potencjału.

Dodane przez: Aleksandra Draus

1 Lip 2020

ostatnia modyfikacja: 13 Lip 2020