Doktoranci / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Weź udział w International Coaching Week

W dniach 18-24 maja zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem osobistym do udziału w International Coaching Week 2020. Bezpłatne warsztaty poprowadzą certyfikowani coachowie ICF, w tym Monika Jackowska z Biura Karier UWr, które jest jednym z patronów wydarzenia.

Między 18 a 24 maja na całym świecie odbywa się International Coaching Week (Międzynarodowy Tydzień Coachingu). W tym roku wyjątkowo w formie online. Coachowie ICF podzielą się swoją wiedzą, poprowadzą warsztaty i zaoferują usługi pro bono. W ten sposób będą obchodzić święto swojej profesji. Przedsięwzięcie posłuży przybliżeniu tego, czym jest profesjonalny coaching, stworzeniu szansy doświadczenia tej metody wsparcia i poznaniu korzyści płynących z coachingu.

Wydarzenie odpowie na potrzeby zarówno studentów i absolwentów, jak i doktorantów oraz pracowników UWr. Warsztaty będą dotyczyć zagadnień związanych z zarządzaniem ludźmi oraz  rozwojem osobistym i kompetencjami przydatnymi w pracy zawodowej. Szczególnie z myślą o środowisku akademickim został przygotowany warsztat „Coaching, mentoring i superwizja – jak wykorzystać je w pracy ze studentem lub doktorantem?” dr Justyny Małkuch-Świtalskiej.

ICF jest największą ogólnoświatową organizacją coachingową zrzeszającą profesjonalnych coachów. Działa na rzecz rozwoju branży, dba o standardy kompetencyjne oraz etyczne. Oferowany przez ICF system akredytacji stawia przed coachami i szkołami coachingowymi jednakowe wymagania na całym świecie.

Zapisz się na bezpłatne warsztaty online na stronie wydarzenia

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy, umów się na bezpłatne konsultacje online z pracownikami Biura Karier UWr. Sprawdź szczegóły

grafika promująca International Coaching Week. Przedstawia zdjęcia i nazwiska prowadzących czwartkowe warsztaty

Dodane przez: Aleksandra Draus