Ludzie / Wydarzenia

Wieża pokoleń – seniorzy zapraszamy do udziału w projekcie!

Osoby w wieku 60+ zainteresowane tematyką społeczną i działaniami aktywizacyjnymi zapraszamy do udziału w projekcie „Wieża pokoleń”. Udział w projekcie zapewnia uczestnictwo w wyjazdowym szkoleniu dotyczącym metod aktywizacji, realizacji miniprojektów edukacyjnych, a w roku szkolnym 2019/2020 zakłada realizację autorskich projektów miniedukacyjnych z udziałem dzieci z jednej ze wsi Dolnego Śląska. Zapraszamy osoby aktywne, chętne do pracy w zespole. Projekt realizowany będzie w okresie od kwietnia 2019 do czerwca 2020, a udział w nim jest bezpłatny.

Spotkanie rekrutacyjno–organizacyjne odbędzie się w Muzeum Etnograficznym, ul. R. Traugutta 111–113 dnia 21.03.2019 r. o godz. 10.00. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: wieza.pokolen@uwr.edu.pl

„Wieża pokoleń” to projekt założony przez dr Kamilę Kamińską-Sztark we współpracy z Biurem Projektów w ramach osi priorytetowej: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, nabór numer:: POWR.03.01.00-IP.08-00-3MU/18

Dodane przez: Agata Sałamaj

19 Mar 2019