Wirtualne Drzwi Otwarte na psychologii!

Instytut Psychologii zaprasza wszystkich kandydatów i kandydatki do udziału w wirtualnych Drzwiach Otwartych! Spotkamy się 27 marca, w sobotę.

Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim jest każdego roku najchętniej wybieranym kierunkiem przez kandydatów i kandydatki na studia. Ale jeśli jeszcze się zastanawiacie nad wyborem uczelni, czy kierunku, macie mnóstwo pytań i wątpliwości, albo chcecie poznać i posłuchać wykładowców, z którymi być może będziecie mieć zajęcia w Instytucie już od października, to serdecznie polecamy udział w wirtualnych Drzwiach Otwartych. Co w programie? Bardzo interesujące wystąpienia naszych naukowców!

Harmonogram · sobota, 27 marca 2021

09:30 – 09:45 dr Joanna Piskorz – Powitanie
10:00 – 10:45 dr Kamila Madeja-Bień – Psychologia we współczesnym świecie. Obszary naszych zainteresowań
11:00 – 11:45 dr hab. Maciej Karwowski, prof. UWr – Co warto wiedzieć o kreatywności?
12:00 – 12:45 dr Agnieszka Nomejko – Dlaczego kochamy tak różnie? Typy miłości i ich konsekwencje dla związków
13:00 – 13:45 dr hab. Piotr Sorokowski, prof. UWr – W poszukiwaniu adaptacyjnych źródeł miłości

Wszystkie szczegółowe informacje, a także już niedługo link do rejestracji na Drzwi Otwarte znajdziecie w wydarzeniu na fb.

Rekrutacja na Uniwersytet Wrocławski ruszy 1 czerwca (możecie rejestrować się bez znajomości swoich wyników maturalnych, my pobierzemy je z Krajowego Rejestru Matur), a w ofercie mamy 100 kierunków studiów i około 250 specjalności w różnych obszarach naukowych. Oferujemy studia przyrodnicze, prawne i społeczne, humanistyczne, ścisłe i techniczne i filologiczne, a o wszystkich przeczytacie w naszym serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl! Jeśli chcecie zapytać o liczbę osób na miejsce na kierunki, o zasady rekrutacji, harmonogram, limity, możecie odezwać się do nas w mediach społecznościowych. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania!

Dodane przez: Agata Sałamaj

18 Lut 2021