Studenci / Wydarzenia

WPAE przyznał nagrody za najlepsze prace dyplomowe!

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii rozstrzygnął konkurs na najlepsze prace dyplomowe studentów z kierunków prawo, administracja, ekonomia, konsulting prawny i gospodarczy, kryminologia, LL.M.International and European Law, BB.A.Bachelor of Business and Administration. Konkurs dotyczył zarówno prac licencjackich, jak i magisterskich na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych! Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

OGŁOSZENIE LAUREATÓW KONKURSU MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

Oto zwycięzcy:

Prawo – studia jednolite magisterskie stacjonarne
Natalia Pietruszka, praca: Ukształtowanie zasady prawa do obrony w polskim procesie karnym w świetle standardu konwencyjnego oraz unijnego, promotor: prof.dr hab.Jerzy Skorupka

Prawo – studia jednolite magisterskie wieczorowe
Marzena Lewandowski, praca: PRIVACY AND PERSONAL DATA PROTECTION IN THE UNITED STATES AND THE EUROPEAN UNION, promotor: dr hab.Barbara Mielnik, prof.UWr (drugie miejsce, pierwszego nie przyznano)

Prawo – studia jednolite magisterskie zaoczne
Jakub Guzek, praca: Instytucje typu Real Estate Investment Trust na gruncie prawa polskiego, promotor: dr hab.Piotr Wiórek, prof.UWr

KONSULTING PRAWNY I GOSPODARCZY– studia niestacjonarne,2-letnie uzupełniające magisterskie
Bianka Nowak-Zając, praca: Metody popełniania samobójstw. Analiza etiologiczna, promotor: dr Katarzyna Grott (drugie miejsce, pierwszego nie przyznano)

LL.M.International and European Law–studia stacjonarne, 2-letnie magisterskie
Stanislau Adaskevich, praca: Legal Aspects of Euthanasia in Cases of Unconscious Patients:Evidence at the European Level, promotor: dr hab. Agata Wnukiewicz-Kozłowska (drugie miejsce, pierwszego nie przyznano)