Strona używa plików cookies więcej

Zasady zapisów na zajęcia z wychowania fizycznego

  1. Zapisy i korekty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem www.zapisy.uni.wroc.pl. Nie ma możliwości zapisywania się w inny sposób.
  2. W programie studiów każdego studenta podany jest wymiar godzin oraz termin uzyskania zaliczenia z przedmiotu.
  3. Student, który zapisał się i z pewnych powodów nie może uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego, powinien wypisać się z nich najpóźniej w czasie korekty zapisów.
  4. Osoby, które mają zwolnienie lekarskie z ćwiczeń ruchowych i nie mogą uczestniczyć w zajęciach z wychowania fizycznego, powinny przedstawić zaświadczenie lekarskie na druku zamieszczonym poniżej (wersja do pobrania).
  5. Student, który ma podstawy do przepisania oceny z WF (z innej uczelni wyższej), powinien zgłosić się po wpis na konsultacje do Kierownika Uniwersyteckiego Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu dra Włodzimierza Reczko (tel/fax. +48 71 375 62 66, ucwfis@uwr.edu.pl).
  6. Na obóz sportowy można się zapisać wyłącznie w semestrze letnim niezależnie od tego, czy jest się zapisanym na inne zajęcia wf (zajęcia podstawowe albo weekendowe). Uczestnictwo w obozie jest podstawą do zaliczenia 30 godzin.
  7. W semestrze letnim jest możliwość zaliczenia 60 godzin (zajęcia podstawowe lub weekendowe oraz obóz).