Wykład Otwarty dra Piotra Janiaka

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej, a w szczególności osoby zainteresowane tematyką uczestników postępowania przed sądami administracyjnymi, na wykład otwarty Pana dra Piotra Janiaka – adiunkta w Zakładzie Postępowania Administracyjnego i Sądownictwa Administracyjnego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, radcy prawnego, autora m.in. monografii: „Uczestnicy postępowania sądowoadministracyjnego”, która ukazała się w 2021 r. w wydawnictwie C.H.BECK.

Wykład odbędzie się dnia 24 czerwca 2022 r., od godz. 17:00, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Zapisy na wykład dokonywane są przy wykorzystaniu formularza MS Forms do dnia 23 czerwca 2022 r. Spotkanie odbędzie się pod adresem.

Prosimy o dołączanie do spotkania do godz. 16:50.

Naukowe Koło Postępowania Administracyjnego Uniwersytetu Wrocławskiego

Wykład Otwarty dra Piotra Janiaka