Strona używa plików cookies więcej

Doktoranci / Ludzie / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia / 8 Październik

Wykład w ramach Studium Generale – Roland Róg

Studium Generale im. Profesora Jana Mozrzymasa zaprasza na wykład pt. „Prace konserwatorsko-restauratorskie we wnętrzu Katedry Sandomierskiej – malarstwo ścienne i detale architektoniczne. Problemy towarzyszące pracom konserwatorskim prowadzonym w 2018 roku, obejmującym malarstwo i sztukaterię na podniebiu empory w Auli Leopoldina”, który wygłosi Pan Roland Róg, dyplomowany konserwator dzieł sztuki, właściciel firmy ART SERVICE Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki.

Zapraszamy we wtorek, 8 października 2019 r. na godz. 17.15 do sali im. Czekanowskiego (Katedra Biologii Człowieka, ul. Kuźnicza 35).

Wstęp wolny.

* * *

Roland Róg, konserwator dziel sztuki w Auli Leopoldyńskiej, Bazylice Katedralnej w Sandomierzu, Pałacu Na Wyspie, Pałacu Myślewickim w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Kaplicy pw. Świętego Karola Boromeusza w Łowiczu, Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kraśniku, Kaplicy Zamkowej Matki Boskiej Kębelskiej w Wąwolnicy; autor projektu i współtwórca wystroju malarskiego korpusu kościoła pw. Św. Anny w Lubartowie, wykonawca prac konserwatorskich w kościołach pw. Św. Ducha, Przemienienia Pańskiego, Św. Mikołaja w Lublinie, a także prac konserwatorskich przy wyposażeniu Oddziału Narodowego Banku Polskiego w Lublinie

Dodane przez: Monika Śliwa

8 Paź 2019

ostatnia modyfikacja: 10 Paź 2019