Wynajem i sprzedaż

Wynajem pomieszczenia garażowego – ul. Koszarowa 3

Uniwersytet Wrocławski oferuje do wynajęcia w budynku nr 9 przy ul. Koszarowej 3 pomieszczenie o  powierzchni 73 mkw, z przeznaczeniem na garaż

Pomieszczenie wyposażone jest w instalację elektryczną i podlicznik energii elektrycznej.
Pomieszczenie można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Kierownikiem Obiektu – tel. 71 32 46 055.

Najemca oprócz czynszu najmu pokrywał będzie koszty eksploatacyjne (energia elektryczna, wywóz odpadów komunalnych).

Oferty zawierające miesięczną kwotę czynszu najmu netto (nie mniej niż 15 zł/ mkw) prosimy kierować do dnia 14.02.2020 r., na adres: Uniwersytet Wrocławski, Dział Gospodarki Nieruchomościami, pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław; email: dgn@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do odwołania oferty bez podania przyczyny.
Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Dodane przez: Iwona Hendrychowska

31 Sty 2020