Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

XII edycja Targów Pracy

Zapraszamy na XII edycję Kampusu Kariery – Targi Pracy i Praktyk organizowaną przez Biuro Karier w ramach Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej. W wydarzeniu weźmie udział ponad 30 pracodawców.

Kiedy?

Już 23-25 listopada 2021 roku!

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem webinarów przygotowanych przez przedstawicieli firm i organizacji, którzy obecnie mają dla Was ponad 100 ofert pracy, praktyk i staży!

W zeszłej edycji Targów udział wzięło ponad 950 osób. Z ankiet ewaluacyjnych wynika, że uczestnicy i uczestniczki wyszli wzbogaceni o cenną dla siebie wiedzę i uważają czas spędzony na Targach za ciekawy oraz inspirujący. Jesteśmy przekonani, że podobnie będzie tym razem.

Kampus Kariery to trzy dni pełne ofert pracy, praktyk i staży. To doskonały i sprawdzony sposób na wymianę informacji o najnowszych trendach w rekrutacji, możliwość poznania bliżej środowiska pracy firm i instytucji, które oferują zatrudnienie dla studentów/ studentek oraz absolwentów/absolwentek Uniwersytetu Wrocławskiego. W czasie webinariów będzie możliwość nawiązania pierwszego kontaktu bezpośrednio z przedstawicielami firm, które Was interesują. Po prelekcji jest przestrzeń na zadawanie pytań dotyczących m.in. zatrudnienia, procesów rekrutacji, stanowisk pracy.

Poznaj firmy, które będą z nami na Kampusie Kariery. Harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie. Przed Targami zastanów się, jaka branża interesuje Cię najbardziej. Zapoznaj się z harmonogramem webinariów i wybierz te, które są dla Ciebie najbardziej ciekawe. Przygotuj swoje CV, aby móc od razu w dniu Targów aplikować na najnowsze stanowiska pracy i praktyk. Wykorzystaj ten czas na to, aby poznać jak największa liczbę pracodawców!

Kampus kariery

Dodane przez: Agata Kreska

17 lis 2021

ostatnia modyfikacja: 24 lis 2021