Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Zapisy na w-f zdalny i stacjonarny! Będą jeszcze nowe grupy!

Drodzy studenci, jeszcze w czwartek (15 X), piątek (16 X) i poniedziałek (19 X) od godz. 8:00 do godz. 22:00 możecie zapisać się na w-f.

Dotyczy to wszystkich tych, którzy jeszcze się nie zapisali. Także tych, którzy chcą przepisać się z w-f stacjonarnego na zdalny (lub ze zdalnego na stacjonarny).

Jeżeli chcecie zaliczyć w-f indywidualnie (np. poprzez pływanie lub ćwiczenie w siłowni w swojej miejscowości), powinniście zapisać się do jakiejś grupy, (stacjonarnej lub zdalnej). Następnie, do 15 stycznia 2021 r., przesłać oświadczenie o indywidualnym treningu wraz z potwierdzeniem (np. z pływalni czy siłowni) na adres: ucwfis@uwr.edu.pl. Taka możliwość będzie także, jeżeli nie zdołacie zapisać się do żadnej grupy. W tej sprawie kontaktujcie się mailowo z Uniwersyteckim Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu (ucwfis@uwr.edu.pl).

Uwaga III rok:

Dla studentów ostatniego semestru studiów, którym nie udało się  zapisać na zajęcia wf, przewidziana będzie dodatkowa rejestracja online  – szczegóły po 19 października.

Dodane przez: Tomasz Sikora

14 Paź 2020

ostatnia modyfikacja: 14 Paź 2020