Kandydaci / Wydarzenia

Drzwi Otwarte na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym roku „Drzwi Otwarte 2021” organizujemy w nieco odmienny niż dotychczas sposób. Pragniemy zaproponować kandydatkom i kandydatom udział w spotkaniu w formie zdalnej (on-line). Wszystkich zainteresowanych chcielibyśmy w przyjazny a zarazem merytoryczny sposób poinformować o studiach i zasadach rekrutacji na nasz Wydział, o nowych, atrakcyjnych kierunkach i specjalnościach jakie oferujemy, a także o studenckich kołach naukowych i organizacjach studenckich, które działają na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Podczas spotkania chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania.

Z przyjemnością przeprowadzimy spotkanie (Drzwi Otwarte 2021 na WPAE UWr) w sugerowanym terminie na wybranym komunikatorze dostępnym w Państwa Szkole (np. na Teamsie).
Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami (najlepiej na adres e-mail: dowpae@uwr.edu.pl lub rafal.ciesla@uwr.edu.pl) i zgłoszenie chęci uczestnictwa „Drzwiach Otwartych 2021” na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Drzwi Otwarte na WPAE

Dodane przez: Agata Sałamaj