Studenci / Wydarzenia

Zaplanuj swój sukces! – Drogowskazy Kariery

Studenci często nie wiedzą, co właściwie chcą robić w przyszłości, nawet jeśli uczelnia w jakiś sposób ukierunkowuje młode osoby, to nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć coś dla siebie. Nie wiemy też, gdzie szukać. Dzięki Drogowskazom Kariery, czyli szkoleniom i warsztatom z różnymi osobami oraz firmami, możemy zdobyć informacje o rynku pracy. Tematy spotkań są bardzo różnorodne i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Drogowskazy Kariery 2018

Tegoroczne DK trwały od 16 do 27 kwietnia na trzech uniwersytetach we Wrocławiu. Mogliśmy przez ponad tydzień uczestniczyć w szkoleniach, zdobywać nowe doświadczenia i posłuchać naszych gości. „Zostań gwiazdą rocka, czyli jak odnieść sukces w social media?”, „Her story na my story, czyli personal branding wg pani Snapchat”, „Rozmowa kwalifikacyjna. Trening komunikacji interpersonalnej.” – to tylko kilka przykładów z wielu tematów poruszanych podczas tamtego tygodnia.

Więcej informacji na temat poszczególnych szkoleń możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej DK

Jeśli w tym roku nie zdążyliście się zorientować, kiedy minęły DK, to serdecznie zapraszamy do tego, aby być czujnym, bo warto! A wszystkim partnerom, szkoleniowcom i oczywiście uczestnikom z całego serca dziękujemy.

Dodane przez: Magdalena Zołoteńka

21 maja 2018