Nauka / Studenci / Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w 7. edycji Forum Prawa Mediów Elektronicznych!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej Forum Prawa Mediów Elektronicznych wraz z wydarzeniami towarzyszącymi, które odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2021 r. Wydarzenie ma charakter niekomercyjny, a jego głównym celem jest zebranie wszelkich młodych entuzjastów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy z dziedziny prawa nowych technologii.

Harmonogram wydarzenia:

· 12 kwietnia 2021 r., 9:00-15:00 – 6. młode Forum Prawa Mediów Elektronicznych

· 12 kwietnia 2021 r., 15:00-16:30 – Seminarium naukowe „e-Nauczanie – incydent czy przyszłość?”

· 13 -14 kwietnia 2021 r. – 7. Forum Prawa Mediów Elektronicznych

· 13 kwietnia 2021 r., 16:00-17:30 – Warsztaty „Tarcza Antykryzysowa w praktyce ze szczególnym uwzględnieniem e-rozpraw”

· 14 kwietnia 2021 r., 13:30-15:30 – Panel dyskusyjny „Prawo do prywatności w dobie COVID-19”

Tematyka tegorocznej edycji Konferencji obejmuje szeroko pojęte prawo nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień, związanych z e-wymiarem sprawiedliwości, e-prywatności oraz e-zdrowia.

Ze względu na wszechobecną pandemię koronawirusa, konferencja wraz z wydarzeniami towarzyszącymi przeprowadzona będzie w formie zdalnej na platformie ClickMeeting.

Udział w konferencji, zarówno czynny, jak i bierny, jest bezpłatny. Certyfikaty za uczestnictwo zostaną przesłane po konferencji w formie elektronicznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych prawem nowych technologii do udziału w konferencji. Na konferencję obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona: https://webinarswroclaw.clickmeeting.com/361358366/register.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń również na Facebooku i LinkedIn, gdzie już niedługo ogłoszone zostaną szczegółowe programy oraz publikowane będą wszelkie inne ważne informacje: LinkedIn: Forum Prawa Mediów Elektronicznych Facebook: 7. Forum Prawa Mediów Elektronicznych Facebook: 6. młode Forum Prawa Mediów Elektronicznych.

Więcej informacji o Forum Prawa Mediów Elektronicznych znajdziecie Państwo również na stronie internetowej wydarzenia.

Dodane przez: Agata Sałamaj

30 Mar 2021