Zdobądź stypendium na wyjazd zagraniczny

Masz za sobą dwa lata studiów i planujesz wyjazd na zagraniczną uczelnię? Rusza rekrutacja wniosków o stypendium dla wyjeżdżających za granicę na semestr letni 2018/2019.

O stypendium mogą ubiegać się studenci III roku i lat wyższych studiów jednolitych magisterskich, III roku i lat wyższych studiów I stopnia oraz studiów II stopnia studiujący
w systemie studiów stacjonarnych na uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych. Warunkiem koniecznym do uzyskania stypendium jest uzyskanie prawa do studiowania na uczelni zagranicznej oraz osiągnięcia w dziedzinie nauki. Stypendium wynosi 500 zł i jest opłacane przez 9 miesięcy.

Wnioski można składać od 1 do 30 listopada za pomocą aplikacji internetowej dostępnej na: sps.cui.wroclaw.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Dodane przez: Aleksandra Draus

6 Lis 2018