Ludzie / Studenci

Zgłoś się do programu Mentoring

grafika przedstawia napis Mentoring dla studentów UWr oraz małą łódkę z papieru

Wydłużono termin zgłoszeń do VIII edycji programu „Mentoring dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego”. Jeszcze do 7 grudnia możesz wysłać formularz zgłoszeniowy i skorzystać z wyjątkowej okazji pracy pod okiem specjalisty.

Program opiera się na nieformalnej relacji, jaką mentor, doświadczony pracownik i specjalista w swojej dziedzinie, nawiązuje ze studentem. Do Programu zapraszamy studentów i studentki III roku studiów I stopnia lub II stopnia dyspozycyjnych i zmotywowanych do działania na rzecz własnego rozwoju. Na uczestników programu czeka 52 specjalistów gotowych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapoznaj się z profilami mentorów i sam zdecyduj, do kogo chcesz zaaplikować, a potem wypełnij formularz zgłoszeniowy i do 7 grudnia prześlij go na adres: elzbieta.oleniacz-czajka@uwr.edu.pl.

W ramach projektu Mentor i student spotykają się minimum 5 razy. Celem tych spotkań jest uzyskanie niezbędnych informacji na temat wybranej ścieżki kariery przez studenta, zweryfikowanie ich wyobrażeń na temat pracy zawodowej, poznanie znaczenia „dojrzałość zawodowa”. W trakcie spotkań Mentor nie narzuca swojego zdania i nie daje gotowych odpowiedzi. Jest inspiracją i pomaga odkrywać potencjał i wskazuje możliwości rozwoju. Niewątpliwie cennym efektem udziału w Programie będzie informacja zwrotna na temat Twojej osoby, którą otrzymasz ze strony doświadczonego specjalisty.

Kontakt:
Elżbieta Oleniacz-Czajka
koordynatorka programu Mentoring dla Studentów
email: elzbieta.oleniacz-czajka@uwr.edu.pl
tel: 71 375 2134

Więcej informacji znajdziesz na stronie Biura Karier oraz w artykule „Jesteś specjalistą? Zostań mentorem”.

Dodane przez: Aleksandra Draus

29 Lis 2018