Zimowe weekendy w Ogrodzie Botanicznym

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na zimowe weekendy!

Organizatorzy:

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Termin:

13 stycznia 2024, godz. 09:30 - 25 lutego 2024, godz. 16:30

Od 13 stycznia 2024 roku Ogród Botaniczny rusza z zimowymi weekendami. Będą one trwały aż do 25 lutego (7 weekendów). Ogród będzie można odwiedzić w sobotę i niedzielę od 9.30 do 16.30. Można będzie udać się na indywidualny spacer po terenie otwartym czy szklarniach lub skorzystać z oprowadzania z przewodnikiem. W sobotę i w niedzielę o 10.00, 11.30, 13.00 i 14.30 będzie można udać się na spacer tematyczny i dowiedzieć więcej o najcenniejszych roślinach w naszych zbiorach, poznać rośliny użytkowe z innych stref klimatycznych, obejrzeć Akwaria z niezwykłą kolekcją roślin wodnych, bluszcze czy zapoznać się z niezwykle edukacyjną Panoramą Natury.

Fot. Ogród Botaniczny UWr